O nas


Tradycje firmy ALTA w branży rybnej sięgają 1997 roku. Mając tak długoletnie doświadczenie oferujemy klientom produkty sprawdzone i przede wszystkim wysokiej jakości. Firma mieści się w Kołobrzegu nieopodal portu rybackiego, który skupia najwięcej jednostek połowowych ryb na polskim wybrzeżu. Przedsiębiorstwo posiada wdrożony systemy IFS, MSC i HACCP, który obowiązuje w przemyśle spożywczym krajów Unii Europejskiej. Zakład znajduje się pod ciągłym nadzorem weterynaryjnym oraz jest zatwierdzony do handlu na terenie całej UE zgodnie z Dyrektywą Rady 91/493/EW .


Firma produkuje przetwory rybne: marynaty zimne olejowe, octowe i smażone. W procesie produkcyjnym stosowane są najnowsze technologie w połączeniu z komponentami pochodzącymi od polskich producentów. Produkcję prowadzimy przestrzegając zasad dobrej praktyki produkcyjnej i przepisów dotyczących ochrony środowiska.


Jesteśmy firmą produkującą swoje wyroby od początku do końca, proponującą kreatywne podejście do każdego zlecenia. Dostawy ryb świeżych, mrożonych, marynowanych realizujemy poprzez własny, specjalistyczny tabor samochodowy do odbiorców na terenie całej Polski i Europy.


Wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta, od początku swojej działalności, firma poszerza swój asortyment o nowe przetwory, unowocześnia i rozbudowuje park maszynowy. Doświadczone i kompetentne grono pracowników dba o to, aby każdy klient był zadowolony ze współpracy z firmą. Znaczną uwagę przywiązuje się do opinii i bezpośredniego kontaktu z klientem, przez co w krótkim czasie dostosowuje się do potrzeb i życzeń klienta. Konkurencyjna cena w połączeniu z wysoką, jakością, szybka realizacja zamówień, profesjonalna obsługa i zadowolenie klienta to podstawowy cel, jaki sobie stawia firma.

Pliki do pobrania: